Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Водіям достатньо смартфону: додаток «Дія» уже працює
10 Лютого, 13:57
logo-black

Водіям достатньо смартфону: додаток «Дія» уже працює

Юлія Швидко

Додаток державних послуг “Дія” за 4 доби завантажили 1 047 403 рази, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Facebook.

“Продовжуємо триматися на перших позиціях завантажень українських App Store та Play Market (топ-безкоштовних). Випереджаємо Tik Tok, Telegram, YouTube, Viber, Instagram, Facebook та WhatsApp. Українська Дія попереду соціальних мереж і месенджерів”, – написав міністр.

Додаток “Дія” завантажили 1 047 403 унікальних користувачів, з них 870 094 пройшли авторизацію. Федоров повідомив, що користувачі надіслали 869 964 запити на отримання прав, 463 552 з них задоволені. Також 869 396 користувачів надіслали запити на отримання техпаспорту і 378 339 його отримали.

Міністр додав, що зараз розробники працюють над  покращенням швидкості процесу онлайн-верифікації для тих, у кого проблеми з відображенням документів через погану якість даних в реєстрах. Серед усіх, хто завантажив додаток,  646 141 користувачів Android і 398 160 користувачів iOS. 

Нагадаємо, що  6 лютого в Україні запустили мобільний додаток “Дія”.  Посилання для завантаження тут.

Водії автівок уже почали їздити без паперових документів. Слідкують, аби зі смартфоном все було гаразд. Тепер додатку достатньо, коли патрульний зупиняє на дорозі.

“Додаток “Дія” уже працює на практиці. Тепер це справа водія: покаже він оригінал прав чи в додатку. Патрульний, який зупинив автівку, відскановує документи водія, або ж вручну перевіряє”, – зазначає LMN керівник пресслужби патрульної поліції Львівщини Катерина Рибій.

Фото: ілюстративне

Схожі новини