Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
МОЗ: всі померлі від коронавірусу в Україні – люди старші за 50 років
02 Квітня, 14:14

МОЗ: всі померлі від коронавірусу в Україні – люди старші за 50 років

Сьогодні, 2 квітня, на брифінгу у МОЗ підкреслили, що на летальність перебігу коронавірусної хвороби найбільше впливають супутні захворювання та вік, – пише УП

 «Наразі ми маємо 20 випадків хвороби із летальними наслідками. Серед померлих – 15 жінок і 5 чоловіків. Всі вони особи старше 50 років. Майже всі померлі – 88% – мали важкі серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок та легень. Тому вік і наявнісь супутніх захворювань виявились основними предикторами смертності серед пацієнтів з Covid-19», – сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Заступник міністра також закликав усіх людей, яким понад 60 років, а також людей із хронічними захворюваннями залишатись удома.

Нагадаємо, раніше повідомлялось , що серед померлих, в яких був зафіксований коронавірус є особи до 50 років. Зокрема 33-річна жінка зі села Брусниця Кіцманського району на Буковині, 49-річний Олег Міщенко – член Ради директорів Конфедерації будівельників України, колишній заступник глави Київської ОДА, 47-річний чоловік з Білої Церкви та 37-річна породіля із Івано-Франківська. Вони мали супутні захворювання, які могли вплинути на летальність перебігу коронавірусної  недуги.

Додамо, що станом на 10.00 2 квітня в Україні загалом підтвердили 804 випадки захворювання на COVID-19, з них 20  – летальні, 13 людей одужали.

На Львівщині, за даними МОЗ, є 11 лабороторно підтверджених випадків COVID-19.

  • 0
  • 622
Схожі новини