Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Може настати больовий шок»: львів’янку з переломом ноги не прийняли у травмпункті
13 Травня, 16:32
logo-black

«Може настати больовий шок»: львів’янку з переломом ноги не прийняли у травмпункті

Вчора, 12 травня, львівська правозахисниця Наталія Сікевич з переломом ноги звернулася у травматологічний пункт при 8-ій міській клінічній лікарні на вул. Миколайчука. Але жінці відмовилися надати першу медичну допомогу.

«Вчора після обіду на вулиці підвернула ногу. Одразу утворився набряк, біль страшний, сльози градом. Найближчий травмопункт – 8 лікарня. Поїхала туди. Але мене не впустили. Вийшла людина в протиепідеміологічному костюмі і послала подалі. Мовляв, травмопункт мені нічим допомогти не може. Отримала пораду їхати у лікарню на Виговського або на Топольній. Поруч на одній нозі стояв хлопець з дівчиною. Сказали, що чекають таксі. Хлопець дуже зле виглядав», – розповідає LMN Наталія Сікевич.

У лікарні на Виговського жінці зробили рентген, де виявили перелом. Весь час, дорогою до іншої лікарні, вона була змушена терпіти біль.

«Напевно, травмопункт готується до нашестя хворих на коронавірус, які отримали травми. Тому травмовані, які не хворі на коронавірус, там не приймаються. І нікому не важливо, що, коли перелом, при транспортуванні можливе зміщення, чи, зрештою, може настати больовий шок. Ніхто мене не запитав, як я поїду, куди, чи маю гроші на таксі», – додає Наталія Сікевич.

У Восьмій міській клінічній лікарні пояснюють, що зараз не приймають пацієнтів, оскільки лікарню визнали опірною, яка має лікувати хворих на COVID-19. Але поки таких нема, оскільки наразі вистачає місць у Львівській інфекційній лікарні та в госпіталі у Винниках.

Фото: ілюстративне

Схожі новини