Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ми не бачимо ознак того, що білоруські військові готуються до вторгнення, – Пентагон
03 Березня, 11:20

Ми не бачимо ознак того, що білоруські військові готуються до вторгнення, – Пентагон

У Пентагоні заявили, що не бачать ознак підготовки білоруських військ до вторгнення в Україну. Про це заявив на брифінгу речник відомства Джон Кірбі, пишуть у Ліга.Новини.

“Ні, ми не бачимо (будь-яких ознак того, що білоруські військові втягнуті у війну або готуються до вторгнення. – Ред.)”, – повідомив він.

Водночас Кірбі додав, що президент Росії Володимир Путін ще має варіанти піти на деескалацію і пересунути війська. За його словами, ця війна незаконна, її не мало бути.

“Майбутнє України має залежати від українського народу. І вони досить ясно роблять свій вибір завдяки опору, який чинять цьому незаконному і нічим не спровокованому вторгненню до їхньої країни”, – заявив він.

Нагадаємо, раніше речник регіонального управління сил тероборони «Північ» Віталій Кирилов заявив, що білоруські війська увійшли на територію Чернігівщини, і тим самим приєдналися до війни Росії проти України.

За останні дні у Білорусі зафіксовані випадки знищення сигнального обладнання залізниці та блокування колій. Влада пов’язує це із протестами проти війни з Україною. Медіа назвали таку форму протесут «рейковою війною »проти війни з Україною.

Інціативні білоруси, що живуть в Україні, учора зібрались поблизу Львівського університету імені Івана Франка, та розповіли для своїх співвітчизників, що залишаються тут і підтримують Україну.

Раніше учні Стрілківської школи імені отця Михайла Вербицького звернулися до своїх ровесників з Білорусі. Діти розповіли про реалії життя своїх ровесників у Харкові, Києві, Сумах та інших містах та попросили молитись за нашу країну і говорити про війну з батьками.

Схожі новини