Минулої доби на Львівщині надзвичайники врятували двох котів та собаку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Минулої доби на Львівщині надзвичайники врятували двох котів та собаку
31 Липня, 10:33

Минулої доби на Львівщині надзвичайники врятували двох котів та собаку

Протягом минулої доби, 30 липня, на Львівщині надзвичайники тричі рятували тварин. Зокрема, як розповіли у Головному управлінні ДСНС у Львівській області, рятувальники двічі виїжджали на порятунок котів та один раз – собаки.

Так, зокрема, у Трускавці на вулиці С. Крушельницької на балконі третього поверху дев’ятиповерхового житлового будинку знаходився кіт, який не міг самостійно злізти.

«Як з’ясувалось на місці події кіт впав з балкону четвертого поверху на балкон третього, та мешканці не могли самостійно його дістати. Рятувальники за допомогою висувної драбини зняли кота з балкону та передали власникам», – йдеться у повідомленні.

Цього ж дня у селі Дуліби Стрийського району собака застряг в кованій огорожі та не міг самостійно вилізти. Рятувальники за допомогою гідравлічних ножиць звільнили тварину та передали власнику.

А у селі Лани Львівського району у криницю глибиною 8 м впав кіт. Самостійно власники тварини не могли дістати пухнастого, тож викликали рятувальників. Надзвичайники витягнули кота на поверхню та передали власникам.

Відео