Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На благодійний фестиваль “Крила весни” з’їхались діти з усієї Львівщини
15 Квітня, 21:17

На благодійний фестиваль “Крила весни” з’їхались діти з усієї Львівщини

У Львові вперше влаштували благодійний фестиваль «Крила весни». Щоб взяти участь з всієї Львівщини та Київщини  з’їхались понад п’ять сотень дітей. Були присутні вихованці інтернатів, діти з інвалідністю, діти ветеранів АТО і переселенці, передає zaxid.net.

В приміщенні професійного коледжу готельнотуристичного й ресторанного сервісу вони змагались у спортивних та інтелектуальних іграх. Також проводили уроки народного мистецтва.

Після відкриття фестивалю команди вирушили у спортивний зал. У естафеті «Ігри зі смайлами» позмагатись у стрибках з м’ячем. Поруч майже 60 дітей грали «Що? Де? Коли?».

«Ми готувались до гри кожен день за тиждень до її проведення, читали енциклопедії», ‒ розповів 16-річний учасник інтелектуального змагання Микола Гонсюр.

Для тих, хто полюбляє малювати влаштували майстер-клас із розфарбовування етнічної іграшки. Майстриня Катерина Костельна пояснила, що тканинний лев є сучасною версією ляльки-мотанки.

«Це символ Львова. На ньому ми намалювали рослинні орнаменти, які виражають етнічні мотиви», ‒ каже.

Після Львова благодійний фестиваль «Крила весни» відбудеться у Дніпрі та Чернівцях. В середині травня спортивний турнір «Ігри зі смайлами» організують на Сході
країни.

«Такою подією ми прагнемо інтегрувати вихованців дитячих будинків, дітей ветеранів АТО та особливих діток в одну спільноту. Це робимо для того, щоб вони спілкувалися й розвивалися», ‒ зазначила співорганізаторка фестивалю «Крила весни», президентка Ротарі-клубу «ЛьвівКняжий» Ольга Новосад.

Схожі новини