Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На благодійному турнірі у Львові збиратимуть кошти для сім‘ї полеглого воїна ЗСУ Андрія Савенка
15 Липня, 13:40

На благодійному турнірі у Львові збиратимуть кошти для сім‘ї полеглого воїна ЗСУ Андрія Савенка

У неділю, 17 липня, у Львові відбудеться Благодійний футзальний турнір на підтримку родини полеглого у війні воїна Андрія Савенка. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

У форматі футзального змагання команди ДП Львівський облавтодор, Атлетіко Байрактар та інші позмагаються за першість, а також проведуть збір коштів на підтримку родини загиблого героя. Долучитись до збору коштів матимуть змогу люди з усього світу. Перерахувати кошти можна у зручній валюті на рахунок Благодійного фонду Hope.ua, який виступає партнером заходу.

«У ці непрості для нашої країни часи, маємо бути як ніколи єдині. Разом із підтримкою наших воїнів, важливо також пам’ятати й про їхні родини. Нашим заходом ми закликаємо усіх людей доброї волі об’єднувати корпоративні зусилля на різних рівнях і приходити з допомогою туди, де вона найбільше потрібна. Сьогодні це багатодітна родина воїна, який віддав своє життя за Україну», – прокоментував керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Частково захід супроводжуватиметься прямими включеннями, під час яких організатори закликатимуть глядачів надсилали кошти на підтримку родини полеглого захисника України.

«Усі кошти, зібрані на благодійному заході, буде спрямовано на підтримку сім’ї загиблого воїна Андрія Савенка. У старшого солдата 54-ої окремої механізованої бригади ім. гетьмана Івана Мазепи ЗСУ залишились мати та п’ятеро неповнолітніх дітей – троє донечок та два сини. Усі вони з травня живуть у Львові і потребують нашої підтримки», – повідомила координатор Офісу підтримки родин військовослужбовців  Анна Кузюта.

Зазначимо, Андрій Савенко – уродженець міста Слов’янськ, з 2016 року служив у лавах Збройних сил України. Загинув воїн 9 липня цього року.

  • 0
  • 70
Схожі новини