На Червоноградщині староста села обіцяє повернути на місце та «українізувати» повалений пам‘ятник | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Червоноградщині староста села обіцяє повернути на місце та «українізувати» повалений пам‘ятник
15 Жовтня, 18:32

На Червоноградщині староста села обіцяє повернути на місце та «українізувати» повалений пам‘ятник

Староста села Миколаїв Лопатинськоі громади Михайло Крикавський написав заяву до поліції про вчинення акту вандалізму. Так він розцінив повалення пам‘ятника жінці радянських часів. Про це він сам повідомив у спільноті громади.

«Односельці. Декомунізація з присмаком вандалізму варварами верхів безчинства. Мною написана заява у поліцію про вчинення акту вандалізму. Це пам’ять нашим матерям,які дали нам життя, вивчили нас, тяжко трудилися. Повторення. Ніж в спину,не тільки старості, а й громаді, односельцям. Зробимо все можливе, щоб  візитна картка нашого Миколаєва стояла на своєму місці», — написав він.

У коментарях чоловік додав, що пам‘ятник відреставрують, крім того, його розфарбують в український стрій. Староста обіцяє, що пам‘ятник повернеться на своє місце.

Пам’ятник знесли у ніч проти п‘ятниці, 13 жовтня. Про його знесення «вітрами» повідомили повідомили і на Facebook-сторінці «Декомунізація Львівщини», адмінструванням якої займаються члени робочої групи з питань декомунізації при Львівській ОВА.

Відео