На Червоноградщині поховають Героя, який загинув під Донецьким аеропортом у 2015 році | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Червоноградщині поховають Героя, який загинув під Донецьким аеропортом у 2015 році
26 Серпня, 17:08
logo-black

На Червоноградщині поховають Героя, який загинув під Донецьким аеропортом у 2015 році

Завтра в селі Ванів, що на Червоноградщині поховають Героя – солдата 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Дмитра Гудзика. Чоловік загинув у боях в 2015 році під Донецьким аеропортом. Його тіло ідентифікували за допомогою ДНК-експертизи.

Тіло військового, було поховане на Краснопільскому кладовищі, на Дніпропетровщині, як тимчасово невстановлений захисник України.

Після численних експертиз таки вдалось довести, що невідомим солдатом є мешканець Белзу – Дмитро Гудзик.

Сьогодні, тіло військовослужбовця зустріли у Буську. Десятки людей навколішки вклякали перед процесією, аби віддати останню шану загиблому Героєві. Схиляли синьо-жовті та червоно-чорні стяги. Попрощатись із Дмитром Гудзиком прийшли також його побратими.

 

Завтра, 27 серпня, о 9 ранку з Дмитром прощатимуться у Львові, на вул. Стрийській, 88. Опісля останки Героя перевезуть до Белзу Червоноградського району. Поховають українського солдата, який віддав своє життя, захищаючи Донецький аеропорт на кладовищі в селі Ванів.

Дмитро Ґудзик народився 17 жовтня 1989 року у м. Белз Сокальського району у Львівській області. Військовий загинув 20 січня 2015 року під час боїв за донецький аеропорт. Був вивезений з району донецького аеропорту разом з загиблими десантниками.

У загиблого залишилась дружина та дочка.

ФОТО: Буськ-онлайн

Відео