регіональні новини
Написати нам
На Дрогобиччині невідомі викинули в селі мішки із мертвими кролями
25 Січня, 20:04
logo-black

На Дрогобиччині невідомі викинули в селі мішки із мертвими кролями

Антоніна Скляренко

У селі Воля Якубова, що у Дрогобицькому районі місцеві виявили 16 мішків набитих тушками мертвих кролів. Позбулися тварин у дивний спосіб, залишили розкладатися просто неба.

«Мені повідомили жителі нашого села. Знахідку виявили під лісом, там нема житлових будинків, лише місця під забудову. Проте знахідка справді жахлива. Добре, що поки мороз на дворі, за теплішої погоди це все просто би почало розкладатись, смердіти і ще, хтозна якою бідою б грозило. Не відомо ж від чого ці тварини померли», – розповідає голова села Леся Цеслів.

zobrazhennya_viber_2020-01-25_10-38-17_edited-768x512

Жінка викликала на місце поліцію, ті зафіксували факт небезпечної знахідки. Хто міг викинути тварин наразі невідомо, зі слів голови села поруч немає фермерських господарств, які б вирощували кролів, а для звичайного домашнього господарства тушок надто багато.

«Збираю інформацію серед місцевих, хто і звідки міг би привезти ці мішки, поки ніхто нічого не знає. Тварин справді багато, поверхнево оглянули мішки, у них добре вгодовані, білі кролі, чому їх було не закопати і чому везли саме до нас  – поки загадка. Зараз буду радитися ще з нашим дільничим, що робити з цим всім. Здалось би утилізувати, але не хотілося б завадити слідству», – додає голова.

ФОТО: vartonews

  • 0
  • 2301
Схожі новини