Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Дрогобиччині відкрили сучасний дитячий садок “Диво”
28 Лютого, 16:16
logo-black

На Дрогобиччині відкрили сучасний дитячий садок “Диво”

Тетяна Пасічник

У селі Уличне Дрогобицького району вчора відкрили новий сучасний дитячий садок. Розрахований він на 3 групи по 20 дітей.

У селі закрили старий дошкільний заклад ще у 1992 році. З того часу батьки возили дітей у сусідні населені пункти. Ті, хто не мали такої можливості, залишали їх вдома.

“Це було великою проблемою. У мене самої троє дітей, я пройшла ці етапи. Замість того, аби піти на роботу, мама повинна залишатись довше у декреті, сидіти з дитиною вдома,- каже директор закладу дошкільної освіти Братковська Наталія. – Тепер у нас є садочок, який дивує сам собою. Тому так і називається – “Диво”. Мені, як мамі, хочеться залишити тут дитину. Впевнена, що дітям тут також подобатиметься. Світлі, теплі приміщення. Продумано все до дрібниць, що може бути потрібне для дитини”.

Садок збудували менш, ніж за рік. Братковська Наталія розповідає, що до роботи долучались також небайдужі мешканці. Чоловіки виконували важку роботу, жінки — легшу. Хто міг допомогти коштами, також приєднувались. Для кожної групи є окрема ігрова кімната, спальня, роздягальня, санвузол та буфет. Також повністю обладнана сучасною технікою кухня, пральня, актова зала та медичний кабінет. Найбільше здивував мешканців села ізолятор з медичною кімнатою. Там зможе перебувати дитина, яка має інфекційне захворювання.

“Буває, дитина хвора, а мама не має можливості залишитись з нею вдома через роботу, – каже директор. -Ми не можемо допустити її у загальну групу, де всі діти. Якщо це легка форма ГРВІ, то ми забезпечимо окрему кімнату, де дитина буде під наглядом медсестри. Вона нічим не відрізняється від загального приміщення. Є всі умови: туалет, ігрова кімната, спальня”.

52779974_575092762960435_8337280190170267648_n

Також у садку встановили новий сучасний твердопаливний котел. У всіх кімнатах є система підігріву підлоги. У селі є близько 250-ти дітей дошкільного віку. Директор закладу каже, що новий садочок недостатній для того, аби розмістити усіх дітей. Однак, групи будуть вдосконалювати та укомплектовувати. Офіційно усіх працівників ще немає. Поки вони чекають на завершення процедур державної реєстрації закладу. Пізніше активно готуватимуться до набору перших груп. Розпочне працювати дитячий садок з вересня цього року. На дошкільний нaвчaльний зaклaд з обласного, районного та місцевого бюджетів виділили майже 12 тис. гривень.

Схожі новини