Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Дрогобиччині та Старосамбірщині поліція розслідує фальсифікацію виборів
31 Жовтня, 12:49

На Дрогобиччині та Старосамбірщині поліція розслідує фальсифікацію виборів

На Львівщині слідчі відкрили два кримінальні провадження за фактами порушення виборчого законодавства. Про це повідомили у ГУ НП  у Львівській області.

30 жовтня у Старосамбірське відділення поліції звернувся місцевий мешканець – колишній кандидат у депутати однієї з ОТГ.

«Він повідомив, що на двох виборчих дільницях району проголосували громадяни, які у день виборів, 25 жовтня, перебували за кордоном. За цим фактом слідчі Старосамбірського відділення поліції відкрили кримінальне провадження. Максимальне покарання за таке порушення – до двох років позбавлення волі», – кажуть правоохоронці.

Напередодні, 29 жовтня, у Дрогобицький відділ поліції місцевий мешканець повідомив, що 26 жовтня під час підрахунку голосів на одній з виборчих дільниць району виявили 15 заяв, написаних від імені різних людей, але одним почерком, про надання можливості голосувати за місцем проживання за станом здоров’я. До цих заяв були додані довідки про те, що ці громадяни не можуть самостійно пересуватися.

За цим фактом слідчі територіального відділу поліції також відкрили кримінальне провадження. Якщо винуватців знайдуть, їм загрожує позбавлення волі до семи років. Також вони можуть позбутися права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на п’ять років.

Досудові розслідування по цих двох справах тривають.

Фото: Депо. Львів

 

Схожі новини