На Яворівщині у ведмежий притулок переселили двох врятованих ведмедів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Яворівщині у ведмежий притулок переселили двох врятованих ведмедів
02 Листопада, 18:58

На Яворівщині у ведмежий притулок переселили двох врятованих ведмедів

У ведмежий притулок “Домажир”, що у Яворівському районі, привезли нових мешканців – Фрола та Фросю. Тварини до цього жили у тісних вольєрах та розважали гостей готель-ресторанного комплексу, – розповідає ТСН.

«На території комплексу ведмеді жили у вольєрах з бетонною підлогою, через яку травмували лапи. Тож зоозахисники вирішили переселити їх нову домівку», – йдеться у сюжеті.

 

Ветеринари оглянули ведмедів, з тваринами, кажуть, усе добре. І до нового дому вони звикнуть дуже швидко. Бо це велетенський вольєр посеред лісу, розміром один гектар. Там є басейн і барліг, бо уже зовсім скоро клишоногі вкладатимуться у зимову сплячку.

Відтепер Фрол і Фрося наймолодші жителі притулку, їм всього по два роки.

До слова, в кінці жовтня в «Домажир» перевезли й ведмедя із відпочинкового комплексу «Шепільська», що у Стрийському районі.

«Ми надали допомогу травмованому ведмедю Михайлу та успішно транспортували його до притулку на подальше лікування. Тварина 12 років прожила на території комплексу та передана його нам добровільно», – розповіли у притулку.

Зараз Михайлу потрібний належний догляд та спокій. На думку ветеринарів лікування буде тривалим.

«Просимо підтримати нас фінансово за цим посиланням https://www.bearsanctuary-domazhyr.org/ua/ways-to-give та обов’язково в призначенні платежу вкажіть для Михайла», – додають у притулку.

У соцмережах люди скидають фотографії, де видно, що тварина у неволі сильно травмувала лапу, майже до кісток

  • 0
  • 289
Відео