Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині є 50 вакансій з зарплатою від 20 до 40 тисяч гривень
01 Квітня, 14:54

На Львівщині є 50 вакансій з зарплатою від 20 до 40 тисяч гривень

Львівський обласний центр зайнятості пропонує понад дві тисячі вакансій, зокрема 50 вакансій із заробітною платою від 20 до 40 тис. грн. Про це сьогодні, 1 квітня, повідомила прес-служба ЛОДА.

За їхніми словами, зарплату у розмірі 20 тис. грн роботодавці готові платити водіям автотранспортних засобів, машиністам екскаватора, трактористу-машиністу сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, начальнику відділу кадрів, лікарям, зокрема, терапевту, психіатру, наркологу, ортопеду-травматологу, невропатологу, сімейному лікарю, а також лікарям ультразвукової діагностики або приймальної палати.

На зарплату від 20 до 25 тис. грн можуть розраховувати електрозварники ручного зварювання, машиніст екскаватора, інженер служби зв’язку, інженери-програмісти, зварники, агрономи, монтажники будівельні, водії автотранспортних засобів, а також машиністи механічного котка.

А машиністам автогрейдера та трактористу-машиністу сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва пропонують 30 тис. грн.

«На роботу з найвищою винагородою – 40 тис. грн – запрошують агронома-дослідника з вільним володінням англійською мовою», – сказано у повідомленні.

До п’ятірки професій, на яких в області найбільший «кадровий голод», входять швачки, слюсарі різного профілю, касири торговельного залу та продавці, поліцейські, а також водії автотранспортних засобів.

Окрім того, у центрі зайнятості повідомили, що відновлена реєстрація безробітних в дистанційному режимі через застосунок «Дія». Більше інформації про обслуговування клієнтів під час війни можна дізнатися тут. Тим, хто шукає роботу, слід звернутися до найближчого центру зайнятості. Контакти за посиланням .

  • 0
  • 1745
Схожі новини