Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині можуть застосувати графіки відключення світла через ремонтні роботи
22 Травня, 15:39

На Львівщині можуть застосувати графіки відключення світла через ремонтні роботи

На Львівщині енергетики проводять планові роботи, а також відновлюють пошкоджені ракетними обстрілами енергооб’єкти. Відтак, в області можуть застосовувати графіки погодинних відключень, аварійні та спеціальні аварійні вимкнення електроенергії. Про це під час брифінгу розповів технічний директор «Львівобленерго» Роман Іванців, повідомляє «Суспільне».

Ремонтні роботи розпочались минулого тижня і триватимуть до кінця вересня. Вони необхідні для того, щоб підготуватися до осінньо-зимового періоду.

«Ремонти будуть тривати до жовтня, тому цей період нам треба пройти з максимальною економією у вечірній час. Поки що ми проходимо з нормальним балансом потужності, енергосистема використовує всі свої резерви, як буде це в майбутньому — невідомо. Минулого тижня ми отримали лист від «Укренерго» про те, що в схемі можливі, наголошую, можливі обмеження. Це не гарантовано, що вони будуть, залежно від ситуації, яка складеться в енергосистемі України», — зазначив Роман Іванців.

Тому, в області можуть застосовувати різні типи обмежень.

«Ми оптимізували графіки, внесли деякі корективи, скоро опублікуємо їх на сайті, щоб ви могли перевірити свою чергу в графіках погодинних відключень. Ми формуємо нові групи, щоб мінімізувати тривалість відключення, щоб підлаштуватися під дефіцит потужності, який може виникати в енергосистемі. Крім графіка погодинних вимкнень, залежно від ситуації, можуть застосовуватися інші графіки, такі як графіки аварійних вимкнень, спеціальні графіки аварійних вимкнень», — розповів технічний директор «Львівобленерго».

Мешканців Львівщини закликають економно використовувати електроенергію, особливо у пікові години: з 18:00 до 23:00.

«Прошу в цей час максимально економно використовувати електроенергію, обмежити використання енергоємних приладів, зовнішню рекламу, щоб ми спокійно могли пройти цей період. Влітку найбільше електроенергії споживають кондиціонери, охолоджуючі станції і незалежно від періоду — електричні чайники. Варто змістити використання таких приладів на час до 18:00 і після 23:00», —сказав Роман Іванців.

Крім того, у міській раді Львова заявили, шо до 30 вересня можливе погіршення надійності електропостачання в частини споживачів міста.

Зокрема, погіршення можливе у мешканців вул. Кульпарківської (разом з прилеглими вулицями), вул. Симоненка, вул. Любінської, вул. Городоцької (район привокзального ринку), вул. Виговського, вул. Петлюри та вул. Садової. Водночас, можливе погіршення електроживлення у медичних та інших установах, розташованих у районі цих вулиць.

Львів’ян просять перевірити справність і готовність до роботи автономних джерел резервного живлення.

Схожі новини