На Львівщині обрали запобіжний захід для власниці турфірми, яка переправляла ухилянтів за кордон | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині обрали запобіжний захід для власниці турфірми, яка переправляла ухилянтів за кордон
02 Серпня, 17:16

На Львівщині обрали запобіжний захід для власниці турфірми, яка переправляла ухилянтів за кордон

На Львівщині викрили власницю туристичної фірми, яка переправляла за кордон військовозобов’язаних, які ухилялись від мобілізації. Як розповіли у zaxid.net, суд уже обрав їй міру запобіжного заходу – тримання під вартою з можливістю вийти під 220 тис. грн застави.

Як вказано в ухвалі суду, уродженка Червонограда та керівниця туристичної компанії «Мюнхаузен» підозрюється в організації схеми переправлення ухилянтів за кордон. За даними бізнес-пошукової системи YouControl, власницею та керівницею цієї фірми із 2011 року є Христина Бонтар.

Наприкінці липня правоохоронці повідомляли про затримання мешканки Червонограда, яка за 6 тис. доларів переправляла чоловіків за кордон під виглядом волонтерів. Жінка виготовляла фіктивні документи, на підставі яких дані щодо чоловіків вносились у систему «Шлях».

Затримана жінка дуже схожа на Христину Бонтар, також на фото помітно, що поліцейські обшукували її авто BMW. Саме така машина BMW Х6 є у Христини Бонтар, в ухвалі суду вказано, що правоохоронці проводили у ній обшук.

Суддя Золочівського районного суду Львівщини обрала Христині Бонтар міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю вийти на волю під 220 тис. грн застави. Досудове розслідування триває.

Відео