Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині судитимуть злочинну групу, яка займалася незаконною вирубкою та збутом лісу
05 Жовтня, 19:19

На Львівщині судитимуть злочинну групу, яка займалася незаконною вирубкою та збутом лісу

Трьох мешканців Волинської та двох жителів Львівської областей підозрюють у незаконній вирубці та збуті лісу.  Як інформують правоохоронці, їх дії завдали шкоди навколишньому середовищу на суму понад 156 тисяч гривень.

«44-річний мешканець Волинської області розробив злочинний план незаконної вирубки дубів на території Львівської області – Лопатинського лісництва державного підприємства «Радехівське лісомисливське господарство», — зазначили тут.

До вчинення злочину зловмисник залучив чотирьох спільників – двох мешканців Волинської області віком 40 та 68 років та двох жителів Львівщини віком 34 та 38 років, серед яких було розподілено чіткі функції.

Організатор координував та керував діяльністю групи, організовував незаконні порубки дерев, їх перевезення та зберігання, розподіляв між членами організованої групи отримані злочинним шляхом грошові кошти.

Інші учасники групи різали  незаконно зрубані дерева на колоди, завантажували їх на «КамАЗ», перевозили та забезпечували їх зберігання на території приватного підприємства тощо.

Внаслідок протиправної діяльності організованої злочинної групи навколишньому природньому середовищу заподіяно шкоду на загальну суму понад 156 тисяч гривень.

Слідчі повідомили організатору та чотирьом учасникам групи про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, – позбавлення волі від п’яти до семи років.

4e9c81ba-0930-479d-81f0-062434cad096
Схожі новини