На Львівщині викрили мільйонне розкрадання грошей для переселенців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині викрили мільйонне розкрадання грошей для переселенців
20 Жовтня, 16:55

На Львівщині викрили мільйонне розкрадання грошей для переселенців

На Львівщині викрили масштабну схему розкрадання державних коштів, призначених для допомоги цивільному населенню в умовах воєнного стану в Україні. Про це повідомили у Службі безпеки.

Мова йде про грошову допомогу спрямовану на забезпечення потреб першої необхідності для внутрішньо переміщених осіб, яка була виділена Міністерством соціальної політики України.

Через створений злочинний механізм, лише за одним з епізодів, сума збитків завдана державі становить майже один мільйон гривень. Як встановили оперативники, одному з суб’єктів господарювання зі Львівщини, згідно поданих пропозицій в рамках державної програми, було виділено близько 9 млн грн, – розповіли у СБУ.

Проте підприємець безпідставно привласнив бюджетні кошти, так як по факту не надав повного обсягу послуг для забезпечення проживання ВПО. Також встановлено, що певна кількість осіб на яких він отримував гроші на вказаний момент вже перебували за кордоном.

Таким чином організована схема дала змогу зловмиснику привласнити майже мільйон гривень бюджетних коштів. На підставі зібраних доказів зловмиснику вже повідомлено про підозру. Йому вже обрано запобіжний захід. Триває розслідування щодо інших фігурантів провадження.

  • 0
  • 334
Відео