Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині за 8 місяців більше 10 тисяч людей знайшли роботу
06 Вересня, 13:44

На Львівщині за 8 місяців більше 10 тисяч людей знайшли роботу

Протягом 8 місяців Львівська обласна служба зайнятості допомогла знайти роботу 10,5 тисячам осіб, зокрема 8,7 тис. у статусі безробітних. Про це повідомили у Львівській ОВА.

«Для порівняння, торік за період січня-серпня безробітних було вдвічі більше – 17,9 тис. Така ситуація зумовлена тим, що внесені зміни до чинного законодавства. Відповідно до них, під час війни після перебування в статусі безробітного понад 30 днів відповідним місцем праці для особи вважається будь-яка пропозиція працевлаштування», – зазначив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

Згідно з інформацією працедавців, станом на 1 вересня вільними залишалися понад 4 тисячі робочих місць (торік було 5,8 тис.). До п’ятірки найпопулярніших професій, за якими зафіксовано найбільше вакансій, входили швачки, слюсарі, водії, електромонтери та оператори автоматичних та напівавтоматичних ліній та верстатів. Середній розмір заробітної плати у цих вакансіях становив 9,3 тис. грн (торік – 8,1 тис. грн).

Високу зарплату (більш як 24 тис. грн.) фірми і компанії пропонують водіям міжнародних перевезень, машиністам автомобільних кранів, трактористам-машиністам, агрономам, машиністам механічного котка, інженерам-програмістам, інженерам-конструкторам, менеджерам (управителям) на автомобільному транспорті та ін.

Схожі новини