На Львівщині затримали ділків, які забезпечували наркотиками в’язнів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині затримали ділків, які забезпечували наркотиками в’язнів
23 Жовтня, 11:58

На Львівщині затримали ділків, які забезпечували наркотиками в’язнів

11 особам оголосили про підозру у незаконному перевезенні, зберіганні і продажі наркотиків. Метадон і бупренорфін вони доставляли до в’знів колонії у Львові. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

«За даними слідства, у Львові фігуранти налагодили схему збуту метадону та бупренорфіну серед наркозалежних у місцях позбавлення волі.

Для цього учасники організованої групи, які перебували на волі, постачали «товар» членам іншого угрупування в тюрму. Доставляли наркотичні засоби шляхом перекидання через охоронюваний периметр колонії. Для виконання цього завдання вони залучили ще чотирьох місцевих мешканців», – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці припинили діяльність двох таких угрупувань. За даними департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції, до складу першого входило 7 осіб, до другого – 4. Частина фігурантів відбували покарання в колонії, решта – перебували на волі. Лідер однієї з груп має статус так званого «смотрящого» за корпусом.

“Кожен з учасників мав свій функціонал: організатори контролювали діяльність «підлеглих» та розподіляли заробіток, члени угруповань збирали кошти з засуджених для придбання наркотиків та відповідали за збут в установі, купували, фасували та перекидали «товар». Також до складу злочинних груп входили так звані «корегувальники». Вони коректували дії осіб, які власне і перекидали наркотики через паркан до установи”, – повідомили в поліції.

Щотижня ділки постачали до тюрми 150 нарковмісних пігулок. На цьому вони щомісяця заробляли до 1,5 млн грн. Викрили схему під час передачі чергової партії до Личаківської виправної колонії. При обшуку у них вилучили наркотики, гроші, банківські картки, мобільні телефони, чорнові записи та інші речові докази.

Слідчі дії тривають, підозрювані знаходяться під вартою.

Відео