На Львівщині зростає кількість випадків COVID-19: є підозри на новий штам | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині зростає кількість випадків COVID-19: є підозри на новий штам
08 Серпня, 11:02

На Львівщині зростає кількість випадків COVID-19: є підозри на новий штам

з 1 по 7 серпня на Львівщині провели 477 досліджень на коронавірус, з яких 218 – позитивні. Як повідомили у Львівській ОВА, зараз у лікарнях області з цим захворюванням перебувають 111 осіб.

За весь період пандемії підтверджених випадків COVID-19 в області зафіксовано 308 071, з них 6 704 людини померли. Подолати недугу вдалося 300 896 жителям Львівщини.

Окрім того, наприкінці липня в Україні виявили новий штам коронавірусу «Омікрон» – ВА.5.

Як повідомили в адміністрації, з Львівщини відправили до Києва зразки тестів з підозрою на наявність цього нового штаму, а у Чернівцях виявлено вже дев’ять випадків захворювання, викликаного ним.

«В Європі та Україні фіксують зріст захворюваності на Covid-19. Більшість випадків спровоковані новим штамом ВА.4 або ВА.5, який відрізняється від інших штамів більшою заразністю. Вакцинація – єдиний надійний захист. Людина повинна отримати дві дози вакцини, як вакцинальний комплекс, а через шість місяців – зробити бустерну дозу. Також в Україні дозволена друга бустерна доза для людей, старших 60 років і для хто, хто має імунодефіцитні стани. Ця доза вводиться після чотирьох місяців після отримання першої бустерної дози», – зазначили у ЛОВА.

Нагадаємо, аби отримати щеплення, слід звернутися до сімейного лікаря.

Відео