Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині 13 хворих на коронавірус: що про них відомо
03 Квітня, 11:58

На Львівщині 13 хворих на коронавірус: що про них відомо

Станом на ранок 3 квітня на Львівщині зафіксовано 14 випадків зараження коронавірусом, з них двоє пацієнтів одужали.  Про це повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі.

Серед тих, хто одужав, львів’янин віком 58 років. Повернувся з Німеччини, ознак захворювання у нього не було, при обстеженні у приватній лабораторії встановлено позитивний результат, який підтверджено вірусологічною лабораторією. При повторних дослідженнях матеріалу від хворого отримані 2 негативні результати. Відтак, у середу визнали, що пацієнт одужав.

Видужала також львів’янка віком 50 років, яка повернулась з Австрії. 30 березня стало відомо, жінка здорова.

Ще 12 людей не одужали. Вірус, зокрема, виявлено у чоловіка з Пустомитівщини віком 58 років, який 13 березня повернувся з Італії. 26 березня ПЛР-тест показав позитивний результат. Пустомитівчанин продовжує стаціонарне лікування.

Також через контакт з хворими на коронавірус заразились 16-річний хлопець та 55-річний чоловік. Обидва зі Львова.

Виявили коронавірус і у жителя Жовківського району, який повернувся з Німеччини 29 березня та був госпіталізований у той же день. Він продовжує стаціонарне лікування. У вівторок,31 березня, підтвердили коронавірус і у 55-річної львів’янки, яка була госпіталізована з запаленням легень у 5 міську лікарню.

У середу підтвердили коронавірус у 32-річного чоловіка зі Львова, зі слів не подорожував. Звернувся 22 березня на консультацію з ознаками респіраторного захворювання. У той же день підтвердили коронавірус і в 43-річного стриянина.  Прибув з Німеччини 14 березня.  Тоді ж, 1 квітня, підтвердили коронавірус і у 57-річного чоловіка зі Стрийського району.

У той же день підтвердили коронавірус у 53-річної жительки Пустомитівського району, яка 7 березня приїхала з Австрії. У той же день підтвердили коронавірус у 58-річного львів’янина, який нещодавно повернувся з Австрії.

Учора коронівурс підтвердили у 46-річного  львів’янина-лікаря. Чоловік не подорожував. Захворів ще 20 березня. Ще один випадок підтвердили сьогодні вранці у 54-річного львів’янина, який теж не подорожував.

Нагадаємо, станом на ранок 3 квітня кількість заражених коронавірусом у світі становить 1 014 673.

  • 0
  • 3563
Схожі новини