На Львівщині опрацювали понад 80% протоколів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині опрацювали понад 80% протоколів
01 Квітня, 13:37

На Львівщині опрацювали понад 80% протоколів

За результатами підрахунку ЦВК, на Львівщині лідирує чинний президент Петро Порошенко. За нього проголосували 36% виборців. Друге місце з 19% займає лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, а третє – лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко з 14,4%.

Шоумен Володимир Зеленський, який є лідером виборчих перегонів по Україні, на Львівщині наразі залишається на четвертому місці із результатом 11,9%. За самовисуванця Ігоря Смешка проголосувало 4,8% виборців в області, а за представника ВО «Свобода» Руслана Кошулинського – 4,6%. Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко наразі має 3% голосів мешканців Львівщини, співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко – 1,4%. Решта кандидатів мають менше 1% голосів виборців.

Нагадаємо, в Україні явка виборців станом на момент закриття дільниць становила 63,5%. Найактивніше голосували на Львівщині, Волині та у Києві. На Львівщині проголосували 68,87% виборців, – пише Zaxid.net

У Львові, за інформацією прес-служби ЛМР,  загальна явка виборців у середньому становила 70,3%, тобто проголосувало 407 386 осіб. Найбільшу явку зафіксували у Сихівському районі Львова – понад 71%.

 

ФОТО: Галка.іф. (ілюстрація)

  • 0
  • 310
Відео