Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині під час негоди автомобіль можна залишити на придорожній стоянці
02 Грудня, 13:02

На Львівщині під час негоди автомобіль можна залишити на придорожній стоянці

Львівські синоптики попередили про погіршення погодних умов. На це відреагували Служба автомобільних доріг та патрульна поліція у Львівській області. Вони визначили стоянки для відстою автомобілів в придорожній інфраструктурі на випадок погоди, несприятливої для поїздок.  Про це повідомляють у ДСНС України у Львівській області.

Всього на автодорогах державного значення Львівщини налічується 51 стоянка на 1112 вантажних та 2407 легкових автотранспортних засоби.

karta-adres-mns-e1575284020474

«Під час керування автомобілем, будьте вкрай обережними та уважними. Рухаючись слизькою дорогою, намагайтеся їхати з постійною швидкістю. Заздалегідь знижуйте швидкість перед поворотами і перехрестями, а також світлофорами і нерегульованими пішохідними переходами. В жодному разі не виїжджайте на дорогу на літній гумі! На автомобілі повинні бути встановлені зимові шини при температурі повітря плюс 5-7 градусів. До того ж, на всі чотири колеса однакові шини. Це забезпечить однакове зчеплення всіх коліс з дорожнім покриттям», – зазначають рятувальники.

Найважливіша вимога – дотримання дистанції. Відстань між машинами повинна бути більша, ніж в інший час року.

«На дорозі, вкритій льодом, сніговою «кашею» намагайтеся рухатися по смузі з найбільш інтенсивним рухом. Там, де їде більшість автомобілів, покриття на дорозі тане швидше і рух буде безпечнішим. Якщо вам потрібно зупинитися на зимовій дорозі, постарайтеся знайти місце, вільне від ожеледиці. Бажано не зупинятися на підйомах і спусках. Рушати з місця в таких місцях при поганому зчепленні дуже складно і може бути небезпечно. Перед підйомом вибирайте відповідну передачу і швидкість заздалегідь, щоб не додавати газ під час самого підйому. На слизькій дорозі, покритій льодом можна втратити керованість й контроль над автомобілем».

Якщо виникла небезпека, просять телефонувати до Служби порятунку «101».

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини