Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Призначили нового головного медика Львівщини
17 Квітня, 15:42
logo-black

Призначили нового головного медика Львівщини

Відсьогодні Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА очолюватиме Орест Чемерис. Нового керівника вже встигли представити колективу.

«Фаховість та досвід нового очільника департаменту як ніколи підсилить нашу роботу в напрямі розвитку медицини регіону. Охорона здоров’я – завжди була і буде в пріоритеті нашої роботи. Адже кожен мешканець має отримувати кваліфіковану та якісну допомогу, а професія медика має бути високооплачуваною та престижною. Перед керівником департаменту зараз стоїть багато викликів, але я впевнений, що згуртованою командою нам вдасться досягти поставлених цілей», – наголосив заступник голови ЛОДА Іван Собко.

В держадміністрації також додали, що основною важливістю роботи нового очільника охорони здоров’я буде боротьба із пандемією коронавірусу в регіоні та реформування медицини.

Орест Чемерис – доцент кафедри хірургії № 1 Львівського національного університету ім. Данила Галицького. Він також закінчив цей медичний виш. Крім того, здобував освіту і у  Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії при Президентові України. Загальний стаж роботи у медичній галузі – понад 13 років.

Нагадаємо, що до сьогодні обов’язки директора департаменту охорони здоров’я виконував Андрій Васько.

  • 0
  • 612
Схожі новини