Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині зафіксували ще 8 смертей від коронавірусу
10 Червня, 13:11

На Львівщині зафіксували ще 8 смертей від коронавірусу

На Львівщині зафіксували нові випадки смертей від коронавірусної інфекції. Загалом за час пандемії в області коронавірус забрав 81 життя. Зокрема, за останню добу стало відомо про ще 8 смертей,  повідомили у Львівській ОДА. Там не уточнюють, звідки померлі.

Мешканку області, 1951 року народження, госпіталізували до Стрийської міської лікарні 9 червня із підтвердженим коронавірусом від 5 червня. Померла у реанімації.

У Винниківський госпіталь ветеранів 12 травня із двобічною пневмонією потрапила жінка, 1960 року народження. Covid-19 методом ПЛР підтвердили 18 травня, а 28 травня пацієнтку перевели у реанімацію. Померла жінка 9 черня.

Посмертно підтвердився коронавірус у двох пацієнтів лікарні швидкої медичної допомоги. 74-річна жінка померла 15 травня, а 61-річний чоловік – 23 травня.

У Сокальській центральній районній лікарні 27 травня не стало 60-річної жінки, там же 15 травня померла 53-річна хвора. Коронавірус в обох підтвердили уже після смерті.

Посмертно підтверджений Covid-19 у 76-річного мешканця Львівщини. Пацієнт відійшов у вічність 25 травня у Стебницькій міській лікарні.

Ще один пацієнт, 1936 року народження, потрапив до лікарні із двобічною позашпитальною пневмонією. Помер 30 травня, а коронавірус підтвердили уже після смерті.

 

Схожі новини