Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині СБУ викрила «ботоферму», якою керували з Росії
17 Червня, 13:15

На Львівщині СБУ викрила «ботоферму», якою керували з Росії

Служба безпеки України блокувала діяльність розгалуженої мережі ботоферм, які керувались з території Росії. Вони діяли у кількох регіонах, зокрема й на Львівщині. Можливості мережі дозволяли генерувати фейки від понад 10 тисяч ботів.

Оперативники встановили, що організатори керували електронними поштовими скриньками та обліковими записами у соцмережах з використанням фейкових персональних даних. Реєстрацію таких акаунтів в Інтернеті здійснювали за допомогою SIM-карток українських та російських операторів зв’язку. Правоохоронці вилучили 40 тисяч SIM-карток мобільних операторів.

«Зловмисники зареєстрували кілька тисяч активних акаунтів для поширення у соцмережах недостовірної інформації щодо ситуації в Україні, продовження гібридної війни проти нашої держави та здійснення впливу на свідомість людей з метою поширення негативного настрою в суспільстві та дискредитації української влади», — зазначено у повідомленні СБУ.

Під час проведення обшуків виявили та вилучили також комп’ютерну техніку та спеціальне обладнання (GSM-модеми та шлюзи), .

n_7698_40734252
n_7698_18999081
n_7698_77097007
Схожі новини