На Львівщині стартує будівництво об’їзної дороги Трускавця | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині стартує будівництво об’їзної дороги Трускавця
20 Серпня, 11:10

На Львівщині стартує будівництво об’їзної дороги Трускавця

Державна архітектурно-будівельна інспекція надала дозвіл на будівництво ділянки автомобільної дороги Т-14-02 Східниця – Пісочна в обхід карстових проваль у Дрогобицькому районі.

Новозбудована ділянка автомобільної дороги сягатиме близько 4 км і стане об’їзною дорогою Трускавця. Її збудують за параметрами ІІ технічної категорії з двома смугами руху із загальною шириною проїзної частини 7,5 м. Крім цього, проєкт передбачає влаштування однорівневих кільцевих транспортних розв’язок на початку та вкінці траси.

«Збудувати ділянку в обхід карстових проваль є одним із найважливіших проектів для дорожньої інфраструктури Львівської області та України в цілому. Адже мова йде про безпеку учасників дорожнього руху. Це буде нове будівництво ділянки дороги, відповідно до європейських стандартів, з якісним дорожнім покриттям та організацією дорожнього руху», –каже керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Будівництво здійснюватиме підрядна організація «Автомагістраль-Південь». Майже 4 км нової об’їзної дороги збудують за 224, 8 млн грн.

Нагадаємо, у вересні 2017 року поблизу Трускавця зафіксували перший обвал карстової породи. Через зсуви ґрунту на дорозі між Трускавцем та Дрогобичем почали з’являтися тріщини.

Фото: САД

Фото основне: ТСН (ілюстративне).

  • 0
  • 2182
Відео