Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині вперше в Україні проведуть онлайн-турнір з художньої гімнастики
26 Червня, 20:00

На Львівщині вперше в Україні проведуть онлайн-турнір з художньої гімнастики

Цими вихідними, 27-28 червня, спортивний клуб «Багіра» проведе онлайн-турнір “Bagira Online Cup 2020”. У турнірі візьмуть участь 120 гімнасток з 7 країн.

«Наразі в Україні такі турніри ще не проводили. У травні дещо схоже організовували в Іспанії, ми запозичили деякі елементи формату та адаптували його під наші реалії», — каже співорганізатор змагань, очільниця Львівської обласної федерації художньої гімнастики Ірина Іванів.

Прийом конкурсних робіт завершився 22 червня. Уже сьогодні вранці судді визначилися з переможцями у кожній категорії, а 27-го та 28 червня відбудуться трансляції турніру.

«На жаль, пандемія коронавірусу поставила на паузу і тренувальний, і змагальний процес. Звісно, сподіваємось, що якнайшвидше вдасться повернутись до звичного процесу роботи, однак розуміємо, що зараз також важливо шукати і впроваджувати нові підходи, як от клуб «Багіра», — зауважує начальник Управління фізичної культури та спорту Роман Хім‘як.

На учасників “Bagira Online Cup 2020” чекає майстер-клас з хореографії від артиста Львівського національного театру опер та балету імені Соломії Крушельницької Максима Козака.

Переглянути трансляцію можна буде за посиланням

  • 0
  • 77
Схожі новини