На Миколаївщині встановили еко-рекорд | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Миколаївщині встановили еко-рекорд
06 Жовтня, 12:26

На Миколаївщині встановили еко-рекорд

У п’ятницю, 4 жовтня, на «Миколаївцементі» встановили національний еко-рекорд України зі збору відпрацьованих батарейок. За підтримки громади підприємство очистило Миколаївський район від понад 100 кг відпрацьованих батарейок та інших побутових хімічних елементів живлення. Про це повідомляє “Четверта студія”.

“Миколаївцемент реалізує Екологічну програму зі збору та утилізації шкідливих відходів з 2012 року. У 2015-му підприємство уклало Меморандум про співпрацю в екологічних заходах з районною та міською владою. На нашу спільну ініціативу щодо збору відпрацьованих малих батарейок відгукнулась вся громада. Для збору батарейок встановили спеціалізовані контейнери у Миколаєві та на території заводу”, – розповідають представники компанії.

Загалом за вісім років зібрано майже 290 кг відпрацьованих батарейок, таким чином збережено від забруднення важкими металами приблизно 2 320 га/або 4 640 м³ води. Адже одна пальчикова батарейка забруднює 20 м² ґрунту глибиною 5 м, який на наступні 50 років стає непридатним для сільського господарства через високий вміст важких металів.

Фото: 4 студія.

  • 0
  • 98
Відео