Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині з’явилася нова робота: шукають віртуальних проституток
10 Липня, 14:14
logo-black

На Львівщині з’явилася нова робота: шукають віртуальних проституток

Віра Потічна

25-річній мешканці з Городка прийшло приватне повідомлення у Facebook – пропонували роботу, обіцяли непогану зарплату. Просили, аби вона скинула свій номер телефону. Їй подзвонила незнайома жінка, яка натякнула, що доведеться зайнятися проституцією онлайн.

«Я взагалі-то зараз перебуваю у декретній відпустці – виховую 2-річного сина. До народження дитини займалася багатьма цікавими проектами, деякі непогано вдавалися. Про них розповідала на своїй сторінці у Facebook. Коли мені у повідомленні написали, що «вивчивши мою сторінку, вирішили запропонувати роботу з високою зарплатою», одразу подумала, що когось зацікавили мої проекти. Тому й скинула свій номер телефону. У той же день зателефонувала жіночка з приємним голосом і повідомила, що я пройшла умовний конкурс і прийнята до них на роботу. Мовляв, мені під постами пише багато іноземців, особливо, турків. Значить, я їм подобаюся», – розповідає LMN Оксана, просить не називати її прізвища.

Аби зацікавити жінку, працедавець почала розмову з розміру зарплати – від 20 000 грн. Робота – у центрі Львова. Графік обіцяла підлаштувати під працівника.

«Згодом пояснила, що я маю розмовляти по скайпу з їх клієнтами-іноземцями. До них звертаються чоловіки з інших країн, яким соромно з найближчим оточенням ділитися своїми проблемами. Зазвичай, це успішні люди. Вони готові платити великі гроші, аби їх лише вислухали. Жінка зазначила, що під час розмови співбесідник може попросити оголити груди – то варто це зробити, аби не втратити клієнта. Про більше він не може просити. Усі працівники – жінки до 30 років – працюють під вигаданими іменами. Зарплату їм нараховують за витрачений на розмови з клієнтами час. Чоловіка треба втримати на зв’язку якнайдовше», – додає жінка.

Оксана відмовилася від такої пропозиції. Усіх незнайомих іноземців, які долучилися у друзі у соціальній мережі, видалила та заблокувала.

Згодом від подруги дізналася, що їй також надходила подібна пропозиція.

  • 0
  • 4366
Схожі новини