На обʼїзній дорозі Львова відновили ремонт моста над залізницею | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На обʼїзній дорозі Львова відновили ремонт моста над залізницею
12 Травня, 13:17

На обʼїзній дорозі Львова відновили ремонт моста над залізницею

На кільцевій дорозі Львова відновили реконструкцію моста, яку розпочали ще до початку повномасштабного вторгнення, а через воєнні дії призупинили. У Службі автомобільних доріг кажуть, що цей ремонт – це перший крок для покращення транспортної ситуації на автомобільній дорозі Західний обхід міста Львова.

Про це повідомили у пресслужбі САД:

“Кількість транспортних засобів щоразу зростає, а ширина доріг не змінюється. Таке співвідношення викликає необхідність розширяти наші автомобільні шляхи. Чи не кожний львів’янин стояв у заторі на кільцевій дорозі Львова, тому про проблему низької пропускної здатності цієї дороги відомо усім. Ситуацію також ускладнює вантажний транспорт, який складає третину транспортного потоку і суттєво впливає на швидкість та безпеку руху”.

За словами керівник Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області Олеги Берези, переправу звели ще у 1954 році. У 2019 році, після проведення обстеження споруди фахівцями, встановлено V (непрацездатний) експлуатаційний стан шляхопроводу.

“Відповідно, ми одразу взялися за розроблення проектної документації та одночасно вжили тимчасові заходи для запобігання небезпеки та забезпечення належного проїзду автомобільного транспорту. Уже наприкінці 2021 року приступили до будівельних робіт. Однак, воєнні дії російської федерації на території України суттєво вплинули на терміни виконання робіт з реконструкції споруди», – пояснив Олег Береза.

Тож станом на сьогодні тут виконано:
  • підготовчі роботи;
  • роботи з перевлаштування комунікацій (світло, газ, зв’язок);
  • роботи з влаштування каналізації;
  • роботи з влаштування буронабивних паль.
Наразі фахівці завершують роботи з влаштування опор.
Новозбудований шляхопровід матиме по дві смуги руху в обидва напрямки. Крім цього, будуть влаштовані тротуари з обох сторін, зовнішнє освітлення та заходи з безпеки дорожнього руху.
  • 0
  • 143
Відео