Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На п’яти вулицях у Брюховичах розпочали будівництво водопроводу
28 Липня, 13:49

На п’яти вулицях у Брюховичах розпочали будівництво водопроводу

На вул. Ясна, Фруктова, Бічна Фруктова, Заповітна та Виноградна у Брюховичах розпочалося будівництво водопроводу. До 31 грудня підрядник ТОВ «Інвестиційна компанія «Укрбудсервіс» пообіцяв роботи здати.

Проект будівництва водопроводу на вулиці Ясна, Фруктова та Бічна Фруктова фінансуються Львівською обласною радою. Вулиця Ясна обійдеться у 4 275 000 гривень, Фруктова, Бічна Фруктова – 2 755 000 грн. Проект будівництва водопроводу на Виноградній та Заповідній реалізується на умовах співфінансування: Брюховицькою селищною радою в сумі 1 500 000 гривень та Львівською обласною радою в сумі 300 000 гривень,  –  зазначають у Брюховицькій селищній раді.

 

«Брюховицькою селищною радою з 2016 по 2020 рр. проведено роботи щодо забезпечення питною водою центральних вулиць нашого селища. За цей короткий період  70% населення мають можливість підключитися до центрального водогону. Це важлива ділянка роботи, бо у дуже багатьох районах  Брюхович зникла вода у криницях і питання проведення води стало просто терміновим. Я дякую усім, хто долучився до даного процесу, зокрема, депутату Львівської обласної ради, заступнику голови Львівської обласної державної адміністрації Івану Собку, який сприяв залученню коштів у селище, платникам податків до бюджету Брюхович, які вчасно їх сплачували, адже основна частина фінансування будівництва водопроводів проводиться за кошти селища. Дякую за професійну підтримку та контроль за проведенням робіт депутату Брюховицької селищної ради Андрію Дроздовському. Тільки завдяки спільній узгодженій командній роботі маємо чудовий результат», – прокоментував початок робіт селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

До слова, торік водопровід у Брюховичах збудовали на п’ятнадцяти вулицях, зокрема: на Бурденка, Шкільна, Дитяча, Гайова, Широка, Малинова, Бічна Арктична, Житня, Пшенична, Макаренка, Мальвова, Волошкова, Над Ставом, Садова

  • 0
  • 102
Схожі новини