На Перемишлянщині просто посеред дороги висадили дерева | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Перемишлянщині просто посеред дороги висадили дерева
24 Лютого, 16:07
logo-black

На Перемишлянщині просто посеред дороги висадили дерева

Антоніна Скляренко

До села Дунаїв, Перемишлянського району ні дойти, ні доїхати. Ями подекуди до півметра вглибину. Щоб хоч якось привернути до проблеми увагу влади, місцеві висадили у вибоїнах дерева. Фото виклали в інтернет.

«Через Дунаїв, Підсмереків їду в село до батьків. Ну як їду, їздою важко це назвати. Там дороги особливо ніколи не було, а тепер і взагалі. Кожен раз поїздка в тисячу-півтора гривень ремонту обходиться, ходова тільки так летить. Мені вже 30 і, чесно, я не пам’ятаю, щоб на цьому відрізку, хтось щось робив. Нікому нема діла до віддалених сіл. Але ж там також живуть люди», – розповідає Ольга Родкевич.

Просто посеред дороги Дунаїв-Підсмереки, невідомі прикопали велику гіляку дерева. Присипали її хмизом та прикріпили до неї запрошення на зустріч з владою.

“Не здивуюся, як до весни то дерево проросте. На тій дорозі асфальту, вже майже нема, можна коріння пускати”, – жартує жінка.

Дунаїв маленьке село у ньому трохи більше 600 мешканців. До їхньої сільської ради належать ще села Курний і Підсмереки та Смереківка.

5 лютого громаду цих сіл збирали чиновники з Перемишлянської районної ради  та райдержадміністрації. Обговорювали план розвитку населених пунктів. Людям перед тим навіть роздавали спеціальні агітки-запрошення, де внизу зазначалося ім’я Президента Петра Порошенка.

«Перед виборами багато обіцянок, а потім все знову, чи одні ми вибори пережили. Наші села трохи далеко від районного центру. Колись життя тут вирувало, а зараз молодь виїжджає, а старі немічні залишаються. Може тому для нас ніхто і нічого робити не хоче. Дорога, то не єдина наша біда. В Дунаїві ФАП геть аварійний, в школі дах ремонтувати треба, бо тече. А в Смереківці взагалі люди про газ мріють. Сподіваємось, що наші обговорення перед виборами і зараз не залишаться просто на словах. А таки, хтось візьметься і почне наводити порядки», – каже мешканка Дунаєва Ганна.

Фото: із Фейсбук Bohdan Bedrij

Відео