Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Самбірщині впав ще один памʼятник радянської пропаганди
20 Травня, 15:47

На Самбірщині впав ще один памʼятник радянської пропаганди

На територію Бісковицької територіальної громади в селі П’яновичі демонтували стелу з погруддям радянського воїна. Памʼятник розташовувався в центральній частині села, обабіч клубу та навпроти школи. Про це повідомили у Львівській ОВА у п’ятницю, 19 травня.

У межах робочої поїздки активісти виявили ще три об’єкти, що підлягають демонтажу. Два з них розташовані на території Самбора та один в селі Нове місто. Після наради відбувся виїзд на один із нововиявлених об’єктів.

«Станом на цей день на території Самбірського району вже нарахували 27 об’єктів монументальної пропаганди, які пов’язані зі звеличенням подвигів та увічненням пам’яті окупаційної радянської армії… Самбірщина планує очиститися від радянського непотребу до середини липня 2023 року», – зазначили в ОВА.

Нагадаємо, упродовж цього тижня в межах декомунізації на Львівщині з радянським минулим практично попрощалася Шегинівська громада на Яворівщині. Там демонтували пʼять із шести об’єктів. Окрім цього, 17 травня демонтували монумент у Червонограді. Там громадський простір міста покинув герой СРСР Олексій Лопатін. 18 травня ще один обʼєкт демонтували в селі Заріччя Жидачівської громади Стрийського району.

na-sambirshchyni-dekomunizuvaly-p-yatyy-pam-yatnyk-radyanskoyi-propagandy-3
  • 0
  • 165
Схожі новини