Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Сколівщині немовля випало з рук батьків і отримало травми черепа
30 Липня, 12:34

На Сколівщині немовля випало з рук батьків і отримало травми черепа

Учора, 29 липня, до Львівської міської дитячої лікарні госпіталізували немовля зі Сколівщини, яке впало з рук батьків і отримало серйозні травми. Наразі дівчинка перебуває в реанімації, після стабілізації стану її переведуть у нейрохірургічне відділення, де вона буде під наглядом лікарів,. Про це повідомляє “Захід.нет”.

«Дитина маленька, їй всього два тижні. У дівчинки після падіння діагностували забій головного мозку, перелом склепіння черепа та підшкірну гематому голови, – каже заступник головного лікаря Львівської міської дитячої лікарні Федір Осим. – Дитина народилася і виховується в нормальній сім’ї. Вислизнула з рук просто через необережність”.

Цьогоріч це не перший випадок, коли діти через необережність падали з рук дорослих і отримували різного роду травми. У лікарні було немовля, яке впало з рук хрещеного батька під час хрестин у церкві і отримало травми.

“Не купуйте дітям атласні конверти та речі з тканин, з яких малята можуть легко сповзти. Будте дуже обережними, коли тримаєте дитину на руках, не відволікайтеся на інші справи та не намагайтеся паралельно ще щось робити”, – радить лікар.

Фото: Кореспондент

Схожі новини