На станції «Підзамче» потяг на смерть збив 20-річного чоловіка | Львівська мануфактура новин
На станції «Підзамче» потяг на смерть збив 20-річного чоловіка
23 Травня, 10:00

На станції «Підзамче» потяг на смерть збив 20-річного чоловіка

Сьогодні, 23 травня, близько 02:10, на залізничній станції «Підзамче» у Львові пасажирський потяг сполученням «Ужгород-Одеса» здійснив наїзд на 20-річного львів’янина. Як повідомили в поліції Львівської області, від отриманих внаслідок наїзду травм чоловік загинув на місці події.

За фактом слідчі відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №1 відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) ККУ.

Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Поліцейські встановлюють усі обставини події.

 

Нагадаємо, на території Голосківського цвинтаря у Львові організують безкоштовні перевезення відвідувачів мікроавтобусом.