На Старосамбірщині місцеві жителі викрили трьох шахраїв | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Старосамбірщині місцеві жителі викрили трьох шахраїв
16 Лютого, 09:25
logo-black

На Старосамбірщині місцеві жителі викрили трьох шахраїв

Марія Кузьмин

15 лютого о 14.00 до  Старосамбірського відділення поліції подзвонив місцевий житель. Він повідомив, що до нього в оселю приходили троє невідомих осіб, які цікавилися, де в місті продають помешкання.

Кілька хвилин порозмовляли і пішли. Однак після їх візиту господарі виявили, що пропали мобільні телефони.

 

“Стало зрозумілим, що до міста завітали гастролери. Тому першим, що вирішили зробити – це переглянути камери відеоспостереження. У місцеві Фейсбук-спільності оприлюднили фото. Люди миттєво поширювали”, – кажуть у поліції.

Через дві години до оперативного працівника, який обслуговує Старий Самбір, зателефонували із села Сушиці, що розташоване за 5 км від Старого Самбора, та повідомили, що бачили схожих осіб.

“Завдяки пильності людей за 3 години від моменту заяви, ми уже затримали порушників. Ними виявилися особи із Закарпатської області. Підозрюваних допитали, речові докази вилучили проводять слідчі дії”, – коментують правоохоронці.

Поліція вдячна громаді за участь у запобіганні та розкритті правопорушень, а також закликає бути пильними і уважними на вулицях і дорогах.

Додамо, на сьогодні у рамках програми «Безпечне місто» в Старому Самборі встановили 5 камер відеоспостереження. Також вони є і на територіях приватних підприємств.

Відео