На Старосамбірщині заїжджі молодики нищать агітаційні матеріали кандидата Курія | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Старосамбірщині заїжджі молодики нищать агітаційні матеріали кандидата Курія
10 Липня, 17:11
logo-black

На Старосамбірщині заїжджі молодики нищать агітаційні матеріали кандидата Курія

Антоніна Скляренко

Сьогодні до села Стрілки Старосамбірського району зеленою автівкою «Сіат» заїхало двоє молодиків. Досить в агресивній формі взялись нищити агітаційні матеріали одного із кандидатів, який балотується по цьому 125 окрузі – Василя Курія. Людей зафіксували місцеві мешканці.

«Мені телефоном повідомили люди, що відбувається у їхньому селі. Скинули фотографії. Зі слів зрозумів, що в населений пункт заїхав зелений автомобіль на вінницьких номерах. Двоє молодих хлопців, не церемонячись, почали нищити борд із моїм зображенням та зривати плакати, – каже громадський активіст Василь Курій, кандидат на виборах до Верховної Ради. – Я знав, що буде великий супротив, що активізується лісова мафія, політичне середовище, яке повністю корумповане, і що в одному пориві вони захочуть перешкодити мені. Розумію, що зараз об’єднюються керівники структур, які тепло сидять в своїх кріслах, розкрадають бюджет і розуміють, що у Василя Курія до них є багато питань . Мають великий страх, що коли Курій прийде – у них буде проблема із законом. Прийдеться відповідати за свої численні порушення. Зараз здалеку заходять, далі, напевне, буде ще складніше. З кожним днем поведінка одержимих владою, для яких мандат понад усе, стає все більш непередбаченою».

Вікна автівки, якою рухались молодики, були затемнені. Тому очевидці не можуть з впевненістю сказати, скільки саме їх було всередині машини. Також сьогодні у Самборі невідомі порізали агітаційний куб кандидата Курія.

«Я вже зателефонував в поліцію, ще відвідаю райвідділок особисто. Буду вимагати пояснень, що таке відбувається. Але розуміючи, як це все працює, напевне, треба буде розраховувати на власні сили та сили своїх побратимів. Організувати своє майданівське середовище і мобілізуватися, – додає Курій. – Проти мене в пориві об’єдналося багато людей. Працюють як  реальні кандидати, так і технічні. Треба буде зі своїми майданівськими друзями створювати загони самооборони і відбиватися, бо якщо ми зараз цього не зупинимо, далі буде щораз гірше».

  • 0
  • 4075
Відео