Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Старосамбірщині зафіксували нову техніку, яка вивозить крадений ліс (ВІДЕО)
28 Грудня, 16:15
logo-black

На Старосамбірщині зафіксували нову техніку, яка вивозить крадений ліс (ВІДЕО)

Сьогодні, 28 грудня, до Львівської Мануфактури Новин звернулися жителі села Стрільбичі, що на Старосамбірщині. Місцеві стверджують, що в околицях села цілодобово незаконно вирубують та вивозять деревину.

“Ми не можемо зрозуміти, чому не реагує охоронна фірма «Аркон», яка базується в Стрільбичах і їм платять за охорону лісу. Також дивно, що поліція, яка зовсім близенько стоїть на КПП, також не бачить порушення”, – розповіли місцеві мешканці LMN, прізвища просили не називати.

27 грудня місцевому активісту вдалося зафіксувати на відео автомобіль, який вивозить деревину.

Ми, в свою чергу, звертаємося до правоохоронців Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу ГУ НП у Львівській області. Просимо перевірити даний факт.

«На відео не лісовоз, це самоскид, якого раніше я не бачив. Рухається підозріло швидко, ліс не чипований. Якщо він крадений – не здивуюся, адже з Стрільбич, Волошиново, Білич, Старої Солі надходить багато сигналів про незаконні рубки. Це стосується як Держлісгоспу, так і Галсільлісу. Щодо «Аркону» – це не ті люди, які можуть захистити ліс. Швидше навпаки. Думаю для поліції не проблема встановити походження деревини та законність перевезення. Тішуся, що активізувалися жителі району і подають гарячі матеріали. Тепер поліція хай розбирається, що на цьому відео”, – прокоментував LMN активіст та місцевий депутат Василь Курій.

  • 0
  • 2878
Схожі новини