Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Стрийщині скажене бездомне цуценя вкусило чоловіка
28 Березня, 11:43
logo-black

На Стрийщині скажене бездомне цуценя вкусило чоловіка

Юлія Швидко

Від сьогодні до 27 травня у селі Угерсько Стрийського району та на прилеглих мисливських угіддях ввели карантин через сказ. До таких заходів районні чиновники вдалися через скажене цуценя, яке вкусило 57-річного місцевого мешканця Володимира.

«Потерпілий чоловік зводив нову хату. На місці, де лежали будівельні матеріали, бездомна собака вивели двох цуценят. Ходила з ними по селу. Володимир пошкодував тварин, погодував їх. Вони й прибилися до його двору. Почали приходити по їжу, – розповідає LMN сільський голова Угерська Роман Снігур. – Володимир побачив, що одне зі собачат заплуталося у сітці. Хотів його врятувати. А воно вкусило його за палець. Виявилося, що собаки мали контакт з лисицями, заразилися сказом. Сьогодні зранку тварин усипили».

Потерпілий потрапив до Стрийської районної лікарні. Йому вже ввели сироватку проти сказу. Його стан – стабільний, немає загроз життю.

«Півтора року тому у нас вже таке було, – каже Роман Снігур. – Через село проходить річка Стрий. Попри неї у чагарниках водяться лисиці. Вони стрімко розмножуються – одна по 5-6 лисенят виводить. То й переносять сказ. Хоча ситуація у нас під контролем – мисливці постійно вистрілюють лисиць, та час від часу трапляються такі випадки».

Фото: ілюстративне

Схожі новини