Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Турківщині люди бояться опинитися на острові
06 Березня, 10:30
logo-black

На Турківщині люди бояться опинитися на острові

Антоніна Скляренко

Менканці села Вовче у Турківському районі просять у місцевої влади негайно вирішити проблему аварійного мосту. Якщо опори, які тримають конструкцію, впадуть, люди опиняться відрізаними від цивілізації.

«То не лише наша проблема у Вовчому. Міст з’єднює і Бережок, Лімну, Хащів і інші села з Туркою. Він вже настільки старий, ще за Австрії його клали. Опори постійно підмиває Дністер, там течія велика. Може за більшого дощу, як вода підніметься, просто впасти. Тоді, все – ми перебиратимемося до райцентру на човнах», – розповідає місцева Галина.

Люди просять відреагувати на їхнє прохання, негайно взятися до ремонту мосту. Інакше обіцяють перекривати дорогу районного значення.

«Цю проблему добре розуміємо і самі хочемо вирішити. Але власними силами і коштами – важко це зробити. Одразу після звернення людей написала листа в районну адміністрацію. Описала проблему. Приїжджали люди звідти. Дивилися, що і як. Десь на днях має знову приїхати комісія з дорожньої служби. На мосту добряче підгнила одна опора, бо сам він вже дуже старий. Чи будуть ремонтувати нам його, чи новий робити, наразі не знаю. Все буде залежати від висновків комісії», – каже у коментарі LMN сільський голова Вовчого Віра Дупіряк.

Фото: “Відвідай”. (ілюстрація)

Схожі новини