На вулиці Лесі Українки створили стінопис на честь полеглого Героя України Віталія Карвацького | Львівська мануфактура новин
На вулиці Лесі Українки створили стінопис на честь полеглого Героя України Віталія Карвацького
13 Червня, 18:36

На вулиці Лесі Українки створили стінопис на честь полеглого Героя України Віталія Карвацького

На вулиці Лесі Українки у Львові створили стінопис, присвячений Герою України Віталію Карвацькому «Туристу», який поліг 11 червня 2025 року на Харківщині. Його створили до роковин загибелі бійця. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив організатор мистецької подій Андрій Єрмоленко.

Зображення нанесли на віконниці закладів, які належать побратимам полеглого Героя.

Зазначається, що авторами роботи є художник, співзасновник ГО «Армія Громад України», лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Андрій Єрмоленко та ветеран, співзасновник мануфактури «Клямра» Андрій Левицький.

Додамо, Віталій Карвацький, позивний «Турист» загинув 11 червня 2025 року на Харківському напрямку під час виконання бойового завдання. Воїну було 25 років. він народився в Дніпрі, дитинство та шкільні роки провів у Жовтих Водах. У 2017 році вступив на історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. Під час навчання, у 2018–2019 роках, брав участь у військово-історичних реконструкціях львівського товариства «Пам’ять».