Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нардеп Дубневич використовував депутатство у власних інтересах, – НАЗК
05 Травня, 15:39

Нардеп Дубневич використовував депутатство у власних інтересах, – НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило, що нардеп Ярослав Дубневич використовував свої депутатські повноваження у власних інтересах. Йдеться про подання ним до Конституційного Суду про невідповідність Конституції України окремих положень закону, який визначає повноваження АРМА – Агенства з розшуку та виявлення активів.

 

«Інформація про порушення надходила від журналістів, громадських організацій та активістів», – кажуть у НАЗК.

Як нагадує агентство,  Ярослав Дубневич є кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТОВ НВП «Енергія-Новояворівськ».  В рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом заволодіння понад 300 мільйонів кубічних метрів природного газу НАК «Нафтогаз України» на цілісні майнові комплекси цих товариств – «Новороздільська ТЕЦ» та «Новояворівська ТЕЦ» – було накладено арешт. Їх передали в управління власне АРМА.

 

 

Такі ж висновки у ході розслідування НАЗК зробило і щодо ще одного нардепа – харків’янина Дмитра Святаша. Він український громадський і політичний діяч, член фракції Партії регіонів, член комітету з питань податкової та митної політики, співвласник групи компаній «АІС».

“Встановлені обставини свідчать, що Святаш та Дубневич вчинили дії та прийняли рішення в умовах реального конфлікту інтересів: користуючись наданими їм депутатськими повноваженнями щодо права на конституційне подання, разом з іншими народними депутатами України звернулися до Конституційного Суду з конституційним поданням, щодо якого у них наявний приватний інтерес”, – заявили в НАЗК.

За виявленими фактами на народних обранців склали протокол про адмінпорушення та скерували справу до суду.

Нагадаємо, Ярослава Дубневича обрали депутатом у Верховну Раду 2014 року від “Блоку Петра Порошенка”.

  • 0
  • 9113
Схожі новини