Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Народний депутат від «Слуги народу» відмовився вшанувати пам’ять загиблих на Майдані
19 Лютого, 17:04

Народний депутат від «Слуги народу» відмовився вшанувати пам’ять загиблих на Майдані

Вчора, 18 лютого, коли Верховна Рада України вшановувала хвилиною мовчання пам’ять загиблих учасників Революції гідності та всіх захисників України, нардеп від «Слуги народу» Максим Бужанський відмовився встати і вшанувати полеглих разом з іншими депутатами.

Відповідне відео опублікував журналіст Андрій Дзиндзя.

З пропозицією вшанувати загиблих на початку ранкового засідання звернувся до депутатів перший заступник Голови ВР Руслан Стефанчук, пише Інформатор.

«Цей пленарний тиждень – це тиждень, протягом якого відбувалися події на Майдані. Цей тиждень увійшов у нашу історію як тиждень Революції Гідності. У мене пропозиція: давайте згадаємо всіх загиблих на Майдані хвилиною мовчання, а також усіх, хто загинув за Україну, захищаючи її державність і суверенітет», – сказав Стефанчук.

Після цього присутні в залі депутати, а також журналісти та інші запрошені на засідання підвелися та вшанували пам’ять загиблих. Однак відомий своєю проросійською позицією нардеп «Слуги народу» Максим Бужанський відмовився встати і вшанувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих українців.

Схожі новини