«Не можу легалізувати своїм прізвищем роботу організації, що проїдає людські гроші»: Василь Курій йде з Самбірської райради (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Не можу легалізувати своїм прізвищем роботу організації, що проїдає людські гроші»: Василь Курій йде з Самбірської райради (ВІДЕО)
19 Лютого, 19:20
logo-black

«Не можу легалізувати своїм прізвищем роботу організації, що проїдає людські гроші»: Василь Курій йде з Самбірської райради (ВІДЕО)

Депутат Самбірської районної ради Василь Курій заявив про складання своїх повноважень. За його словами, райрада позбавлена будь-яких повноважень, тож її існування не має жодного сенсу. Втім на її утримання, зокрема на зарплату працівників апарату, закладені мільйони гривень. Каже, що не може своїм прізвищем легалізувати існування такої організації. Про складання мандату Василь Курій повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«Я ніколи не обіцяю своїм виборцям якигось пафосних речей, матеріальних благ, обіцяю залишитись людиною, не зраджувати принципам та орієнтирам, які ми отримали за часів Майдану. Йдеться про прозорість, відкритість, щирість у роботах рад. Йдеться про захист гідності як своєї, так і своїх виборців», – зазначив Василь Курій у зверненні.

Громадський діяч каже, що не може бути депутатом ради, яка не має функцій. Більше того, на утримання апарату щороку витрачатиметься від 5 до 7 мільйонів гривень.

«На що би вистачило цих грошей? Для прикладу, точно на те, щоб зберегти відділення терапії Стрілківської лікарні, на функціонування якої потрібно було півтора мільйона гривень. Цього вистачило б і на Лаврівський сиротинець, доля якого вже практично вирішена. Як підприємець, який наповнює бюджет, я не можу толерувати роботу організації, яка його просто поїдає», – наголосив Василь Курій.

Відео