Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Не вірю про пальне»: з’явилися нові версії падіння літака АН-12 під Львовом
04 Жовтня, 13:01

«Не вірю про пальне»: з’явилися нові версії падіння літака АН-12 під Львовом

Сьогодні внаслідок падіння транспортного літака АН-12 біля львівського аеропорту  у селі Сокільники Пустомитівського району загинуло п’ятеро осіб. Трьох потерпілих госпіталізували у 8-му міську клінічну лікарню. На даний час медики рятують їх життя. Один з пацієнтів – зі Запоріжжя, інший – киянин. Про третього поки мало відомо.

У Міністерстві інфраструктури України причиною трагедії назвали те, що закінчилося пальне. Натомість зараз називають й інші версії того, що могло призвести до авіакатастрофи.

“Не вірю про пальне. Не раз чув, що по правилах безпеки, коли в літака закінчується пальне, його мають максимум відвести від міста.  Тут видно, що йшов на посадку”, – зазначив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич, який був на місці аварії.

Він зазначає, що у літака були проблеми у польоті, бо швидкість істотно падала, а аналіз попередніх польотів цього судна таких проблем не виявив.

Міський голова Львова Андрій Садовий причиною загибелі людей в літаку назвав металеві конструкції на борту.

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавринюк УНН говорить також про людський фактор.

«Розглядається дві версії події: скінчилося пальне та помилка пілота. Літак проходив не на візуальний прохід, а на інструментальний. Те, що під Львовом був сильний туман – воно не впливає», – розповів він.

Нагадаємо, аварія сталася під час виконання літаком авіакомпанії “Україна Аероальянс” чартерного вантажного рейсу по маршруту Біро (Іспанія)-Львів. Літаку – 51 рік.

Фото: ДСНС

  • 0
  • 7647
Схожі новини