Нічний обстріл Дніпропетровщини: пошкоджено інфраструктуру, є постраждалий
14 Серпня, 09:14
Нічний обстріл Дніпропетровщини: пошкоджено інфраструктуру, є постраждалий
реклама
Минулої ночі російські війська обстріляли Нікопольський та Криворізький райони на Дніпропетровщині. Постраждала одна людина, повідомляє очільник області Валентин Резніченко.
«Напружена ніч ворожих атак… Російська армія знову обстріляла два райони – Нікопольський та Криворізький. По Нікополю поцілили зі ствольної артилерії. 20 прильотів» – написав він.
Внаслідок обстрілів Нікополя пошкоджені 9 багатоповерхових та 8 приватних будинків, школа та декілька магазинів. Обстрілом зачепило газопроводи та лінії електропередач. Кілька тисяч нікопольчан залишились без світла. На місці працюють електрики.
«По Марганцю росіяни били з «Градів». У мирні квартали прилетіло 30 російських снарядів. Поранений 69-річний чоловік, він у лікарні», – повідомив Резніченко.
В місті пошкоджено 10 приватних будинків та електромережа.
У Криворізькому районі під обстріл ворожих «Ураганів» потрапила Зеленодольська громада. Обійшлося без руйнувань та постраждалих.