Німеччина з 1 серпня повністю відмовиться від російського вугілля, а з 31 грудня – від російської нафти | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Німеччина з 1 серпня повністю відмовиться від російського вугілля, а з 31 грудня – від російської нафти
13 Липня, 14:00

Німеччина з 1 серпня повністю відмовиться від російського вугілля, а з 31 грудня – від російської нафти

1 серпня Німеччина повністю припинить закуповувати російське вугілля, а 31 грудня – російську нафту. Про це заявив заступник міністра фінансів Йорг Кукіс, пише Європейська правда з посиланням на Reuters.

Я повідомив Кукіс, ключовим завданням на майбутнє буде заповнення величезної прогалини, яка залишиться, коли ЄС відмовиться від 158 мільярдів кубометрів газу на рік, що поставляються росією.

“За кілька тижнів ми перестанемо використовувати російське вугілля”, — сказав він на Сіднейському енергетичному форумі, організованому спільно урядом Австралії та Міжнародним енергетичним агентством.

За його словами, раніше рф постачала до Німеччини 40% вугілля та 40% нафти.

“Усім, хто знайомий з історією нафтопроводу “Дружба”, який уже був інструментом радянської імперії над Східною Європою, позбавитися цієї залежності — справа не тривіальна, але це те, чого ми досягнемо за кілька місяців”, — заявив Кукіс.

Німеччина швидко розвиває термінали для імпорту зрідженого природного газу, аби допомогти заповнити прогалину в постачанні газу. Однак заступник міністра підкреслив, що хоча Сполучені Штати і Катар разом можуть поставити близько 30 млрд кубометрів газу у формі LNG до Європи,  це все ще залишає величезну прогалину.

  • 0
  • 104
Відео