Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Ніяких ВІП-палат не буде”, – Зеленський
27 Березня, 09:52

“Ніяких ВІП-палат не буде”, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський доручив прем’єр-міністру Денису Шмигалю скасувати всі нормативні акти, які вимагають “особливого підходу” до лікування перших осіб держави, передає “Українська правда”.

Нагадаємо, раніше Департамент охорони здоров’я Київської міської держадміністрації розіслав медичним закладам міста наказ про особливі умови лікування “особливих пацієнтів”. Причина видачі такого наказу не пояснюється, але очевидно, що нею стало поширення коронавірусу. Серед головних вимог – окремі, ізольовані від інших приміщень, палати площами не менше 13 квадратних метрів з затіненими вікнами. А також окремий лікар, 2 фельдшери та водій.

 

“У нас не совок і не буде ніяких люксових палат для “членів ЦК”. В жодного політика чи бізнесмена, у державних та комунальних лікарнях, не буде кращих умов ніж у звичайного українця. Ви будете перебувати саме в тих палатах і тих лікарнях, які за 28 років ви побудували в цій країні. Можливо тоді зрозумієте як це – не мати можливості лікуватись у Швейцарії або Ізраїлі”, – каже Зеленський.

За словами Зеленського, рівні умови стосуються всіх. Виключень не буде і для перших осіб держави: президента, прем’єр-міністра і голови Верховної Ради.

Президент наполегливо рекомендував керівникам медичних закладів не перетворюватись на готельєрів, не займатись торгівлею палатами чи облаштуванням ординаторських під перебування якихось “шишок”. Інакше будуть санкції.

Фото: Укрінформ.

  • 0
  • 49
Схожі новини